All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Müşteri Hizmetleri

Christie Müşteri Hizmetleri : Modern görüntü teknolojileri, günümüzde hayatın her alanındaki ihtiyaçlara yanıt vermek üzere gelişimini sürdürmektedir. İşte bu noktada projeksiyon cihazları kaynaktaki mevcut görüntülerinin aynı kalite değerlerinde duvara veya projeksiyon perdesine yansıtılarak, izlenebilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde görüntünün aynı anda daha fazla kişi tarafından izlenebilmesine imkan veriyor. Bu yönüyle kurumsal alanda son derece profesyonel bir çözüm oluştururken, bireysel alanda da keyifli vakitleri çok daha konforlu bir hale getirebilmeye yardımcı oluyor. Bu noktada projeksiyon cihazı teknolojisinde dünyanın lider markası Christie tarafından geliştirilen projeksiyon cihazları teknolojileri, kaliteleri ve dayanıklılıkları ile bu alanda öne çıkıyor. Christie Müşteri Hizmetleri servisimiz ile de Christie markalı cihazların kullanımı sırasında yaşanan sorunlara ilişkin olarak teknik destek hizmetlerinden yararlanmaya yardımcı oluyor.

Christie 7/24 Müşteri Hizmetleri

Christie Müşteri Hizmetleri merkezimize haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak erişim gerçekleştirebilirsiniz. Projeksiyon teknolojilerinde akademik düzeyde uzmanlığı bulunan personellerimizin bilgi ve deneyimlerinden yararlanarak, her zaman sorunsuz bir standartta, uzun ömürlü olarak cihaz kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de kurumsal ve bireysel alanlarda kullanımı söz konusu olan Christie projeksiyon cihazı sorunları için müşteri hizmetleri tarafından yönlendirilmeler gerçekleştirilir. Bu şekilde çok kısa zaman dilimleri içerisinde sorunların çözümü sağlanabilir. Ancak daha teknik bir problem bulunmakta ise yapılacak işlemlerin uzman personeller tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde projeksiyon cihazlarında çok daha ciddi teknik arızalar meydana gelebilir.

Geri döndürülemez projeksiyon cihazı arızaları ile karşı karşıya kalınmaması açısından mutlaka profesyonel uzmanlar tarafından müdahale edilmesine dikkat edilmelidir. Christie Müşteri Hizmetleri servisimiz, uzun yıllardır bu alanda işlem gerçekleştiren uzmanlarımızla yardımcı oluyoruz. Servisimizde kaydı alınan Christie markalı projeksiyon cihazınız için yaşadığınız sorunlar üzerinden teknik incelemeler yapılarak, arızanın tespiti sağlanır. Bu arıza tespitinin sonrasında gerekli olan işlemler uzman personellerimiz tarafından sizin onayınız doğrultusunda gerçekleştirilir. Bu şekilde cihazınızdaki tüm teknik sorunlar ortadan kaldırılarak, en yüksek performans verimliliğinin elde edilebilmesi sağlanabilmektedir. Üstelik servisimizde gerçekleştireceğimiz tüm projeksiyon cihazı arıza onarım hizmetlerimizi garanti kapsamı altında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.