All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Servis

Christie Projeksiyon Servis : Görüntü teknolojileri sayesinde artık her ortamda daha faonksiyonel bir çözüm sağlanabiliyor. Özellikle de günümüzde eğitim, seminer, sunum vb. nitelikli etkinliklerde daha fazla kişiye aynı anda aynı görüntüyü ulaştırabilmeyi sağlayan projeksiyon teknolojisi, bu açıdan öne çıkıyor. Gelişmiş ışık teknolojisini kullanarak, bilgisayar, taşınabilir bellek vb. kaynaklarından alınan mevcut görüntüleri direkt olarak istenen yönde belirlenen noktaya daha geniş büyüklüklerde, kalitesini bozmadan aktarabiliyor. Bu şekilde tek seferde çok daha fazla kişiye son derece kaliteli bir şekilde görüntülerin gösterilebilmesi mümkün oluyor. Gelişmiş teknolojisiyle bu alanda dünya devi olan Christie tarafından geliştirilen projeksiyon cihazları ise farklı kullanım alanlarına yönelik zengin model çeşitliliğiyle önemli bir avantaj sağlıyor. İşte bu noktada Christie projeksiyon servis hizmetlerimiz ile Türkiye’ de hem kurumsal hem de bireysel tüketicilerin cihazlarındaki her türlü sorunlarında profesyonel destek sağlıyoruz.

Arıza Kaydı Oluşturulur

Uzman personellerimiz tarafından Christie Projeksiyon Servis hizmetlerimiz kapsamı dahilinde ürünleriniz için öncelikle kayıt oluşturulur. Kurumsal ve profesyonel hizmet anlayışı ilkesi kapsamında projeksiyon cihazlarının resmi olarak işlem kaydı alındıktan sonra projeksiyon teknolojisine ilişkin uzman personellerimiz tarafından gerekli olan arıza tespit işlemleri yerine getirilir. Bu süreçte en modern ekipman ve sistemleri kullanırken aynı zamanda da sizden de yaşadığınız sorunlara ilişkin bilgiler alıyoruz. Bu şekilde çok kısa zaman dilimleri içerisinde Christie markalı projeksiyon cihazınızdaki sorunu tespit ederek, gerekli olan onarım işlemlerini yerine getirebiliyoruz. Böylelikle çok kısa zaman dilimleri içerisinde yeniden kullanılabilir duruma getiriyoruz.

Üstelik Christie Projeksiyon Servis merkezimizde personellerimiz tarafından arıza tespitinden sonra tarafınıza kapsamlı bir rapor sunulur. Bu rapor doğrultusunda da ürününüze ilişkin olarak arızası için yapılması gereken onarım müdahaleleri için onay alınır. Alınan bu onay doğrultusunda da laboratuvar ortamında gelişmiş sistemler kullanılarak, uzman personellerimiz tarafından kart arızaları, lens kalibrasyon sorunları, projeksiyon lambası arızası gibi her türdeki projeksiyon arızası için onarım gerçekleştirilir. Bu onarım işlem sürecinin sonunda da uzmanlarımız yine modern sistemlerden yararlanarak, cihazınızda performans testlerini gerçekleştirerek, ilk günkü kalitesini yakalayıp, yakalamadığını belirledikten sonra en yüksek kalitede siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.