All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Lamba Değişimi

Christie Projeksiyon Lamba Değişimi : Projeksiyon cihazlarında, yüksek verim ve görüntü kalitesi sunması nedeniyle, en çk tercih edilen modeller DLP ya da Lambalı olarak bilinen modellerdir. Yüksek performansa sahip bu modellerde kullanılan lamba sistemi, belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. DLP modellerin en büyük üreticilerinden olan Christie, projeksiyon cihazları ve sinema sistemleri konusunda ileri çözümler geliştirir. Çok geniş bir ürün ailesiyle, hemen her türlü amaca uygun modellere sahiptir. Lambalı olarak bilinen bu projeksiyon cihazlarında, lambaların belirli bir kullanım ömrü bulunur. Değişik modellere göre değişkenlik gösterse de, genel olarak on yıl üzerinden değerlendirilen bu ömür, kullanım sıklığı ve kullanım şartlarının kötü olması gibi nedenlere bağlı olarak daha kısa veya uzun süre içerisinde bitebilir. Christie Projeksiyon Lamba Değişimi işlemiyle, ürününüzü ilk günkü performansına geri döndürebilirsiniz.

Christie Projeksiyon Lamba Değişimi operasyonları hızlı ve nitelikli bir şekilde gerçekleştirebilen firmamız, çok farklı modellerde ki tüm Christie projeksiyon cihazları için bu hizmeti sunuyor. Lamba değişimi işlemi sırasında cihaza uygulanan bakım sayesinde, cihazının ilk günkü performansıyla yeniden çalışmaya başlıyor. Tüm lamba değişimi operasyonlarında, orijinal yedek parça kullanan firmamız, bu sayede cihazların daha yüksek performans ve daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olmasına yardımcı oluyor. Markanın kendisine özel tasarım mühendisliği ve teknolojisi, bu alanda birikimi ve deneyimi olmayan kişiler tarafından yapılan tüm teknik müdahalelerin, çeşitli karmaşık sorunlar oluşturmasına neden olabilir.

Christie Projeksiyon Lamba Değişimi hizmetlerimizi, alanında uzun yıllara dayanan birikimi ve deneyimlere sahip olan geniş bir teknik personel kadrosuyla veriyoruz. Christie’ nin teknolojisi ve tasarım mühendisliği ile ilgili eğitimli teknik personellerimiz, markanın projeksiyon cihazlarıyla ilgili olarak karşılaşabileceğiniz, her türlü sorunda nitelikli çözümler oluşturuyor. Aynı zamanda Christie projeksiyon cihazları satışı, Christie projeksiyon cihazları aksesuar satışı, teknik servis ve bakım hizmetlerini sunabilme potansiyeline sahip olan firmamız, bu konuda ki tüm gereksinimlerinize üst düzey bir performans ve tek çatı altından hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Profesyonel veya bireysel kullanım amaçlı, tüm projeksiyon cihazı sistemleriniz için, firmamızın nitelikli uzmanlarına başvurabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.