All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Lambası

Christie Projeksiyon Lambası : Projeksiyon teknolojisine Amerika yapısını kazandıran en önemli markalardan birisi olarak uluslararası pazarda, Uzakdoğu rakipleriyle yarışan Christie, Türkiye’ de de kurumsal alanda yaygın olarak tercih ediliyor. Ofis, kurum ve fabrikasyon altyapı sistemleri alanında çok önemli görüntü teknolojilerine sahip olan Christie’ nin projeksiyon cihazları ile görüntü aktarımı/yansıtma son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Her geçen gün gelişen projeksiyon teknolojisine yön veren Christie’ nin en önemli özelliklerinden birisi de dünyanın en önemli aydınlatma markalarıyla işbirliği gerçekleştiriyor olmasıdır. En kaliteli projeksiyon lambalarını kullandığından, en fazla ışık bulunan ortamlarda dahi görüntü aktarımının kesintisiz ve yüksek kalitede gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu gibi özellikleri ile özellikle kurumsal dünyadaki işleyişte çok önemli avantajlar sağlıyor. Christie projeksiyon lambası teknolojisi sayesinde yüksek grafik standartlarında dahi aktarımın görüntü kalitesi düşmeden gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor.

Christie Projeksiyon Lambası Bakımı

Projeksiyon cihazlarının çalışma prensibinin temel yapı taşını oluşturan projeksiyon lambaları yüksek lümen değerleriyle görüntünün aktarımı noktasında yüksek sıcaklık değerlerine ulaşabilir. Bu durumda toz partiküllerinin çok daha yoğun şekilde üzerinde birikmesine yol açar. Bu durumda ışık yayılımının önemli oranda kısıtlanmasına ve hatta görüntü kalitesinin düşmesine neden olabilir. Bu yüzden de Christie projeksiyon lambası bakımı işlemlerinin periyodik olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada yapılacak bakım işlemlerinin tüm cihazı kapsayacak şekilde yapılması da daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Christie Projeksiyon Lambası Değişimi

Yeni nesil teknolojiyi barındıran Christie projeksiyon lambalarının dengesiz elektrik akımları, kullanım ömrünü doldurması gibi nedenlerle arızalanması veya performans sorunları yaşatmaya başlaması durumunda uzman personellerimizce değişimi gerçekleştirilmektedir. Laboratuvar ortamında hassas müdahale yaklaşımıyla, uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen Christie projeksiyon lambası değişim işlemleri ile yeni projeksiyon lambası takılır. Yeni takılacak projeksiyon lambası da sadece orijinal ürünlerden oluşur. Bu şekilde cihazınızın lambasının kısa süre içerisinde yeniden arızalanması ya da ilk günkü kalitesinde Christie teknolojisine uygun olmayan düşük performans sağlaması gibi sorunların oluşmamasını sağlıyoruz. Üstelik günümüzde son derece yoğun şekilde kullanım gerçekleştirildiğinde vakit kayıplarının gereksizce söz konusu olmaması için servisimizde projeksiyon lambası değişim işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.