All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Tamiri

Christie Projeksiyon Tamiri : Projeksiyon teknolojisinde bir dünya markası olan Amerika merkezli Christie şirketi, ürünlerinde mevcut olan teknolojisiyle son derece yüksek performanslı bir projeksiyon kullanımı sağlıyor. Gelişmiş özellikleri ve geniş bağlantı araçlarıyla son derece fonksiyonel kullanım imkanı veren Christie projeksiyon cihazları, iş dünyasında yaygın olarak tercih ediliyor. Christie’ nin gelişmiş teknolojisini barındırmasıyla muadillerine göre daha geniş özellikler ve daha yüksek kalite standartlarına sahip olsa da temel projeksiyon cihazı çalışma prensibi nedeniyle olası arıza riskleri tamamen sıfıra indirilemiyor. Bu yüzden de Christie projeksiyon kullanıcıları içinde dönem dönem çeşitli arızaların yaşanması söz konusu olabiliyor. Özellikle projeksiyon lambasının kullanım ömrünün dolması, lens kalibrasyonunun bozulması ya da kart arızaları meydana gelebilen Christie projeksiyon cihazları için uzman kadromuz ve modern servis altyapımız ile Christie projeksiyon tamiri hizmetleri sunuyoruz.

Christie Projeksiyon Teknik Arıza Onarımı

Christie teknolojisiyle üretilmiş olan projeksiyon cihazlarının anakartı, power kartı, lensi, dış kasası, projeksiyon lambası ve bağlantı uçları son derece yüksek dayanıklılık kalitesine sahiptir. Ancak kullanım hataları, elektriksel sorunlar, uzun süreli kullanım gibi pek çok faktör dolayısı ile Christie projeksiyon teknik arızaları söz konusu olabiliyor. Siz değerli müşterilerimizin Christie markalı projeksiyon cihazlarında bu gibi karşı karşıya kalabileceğiniz tüm teknik arızalar için uzman personellerimiz ile destek veriyoruz. Ürünlerinizdeki arızaların tespit edilmesi ve gerekli onarım müdahalelerinin yerine getirilmesini sürecinde en gelişmiş sistemleri laboratuvar ortamında, hassas işlem anlayışıyla sağlıyoruz. Christie projeksiyon tamiri ile cihazınızdaki teknik sorunlar en kaliteli şekilde onarıma kavuşturulduğundan, daha uzun ömürlü bir cihaz kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Christie Projeksiyon Orijinal Yedek Parça

Christie projeksiyon cihazında, kart değişimi, lens değişimi ya da projeksiyon lambası değişimi işlemlerinde yalnızca orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu şekilde ürününüzün yeni takılan parçasında performans sorunlarıyla karşı karşıya kalmamanız ya da çok kısa süre içerisinde tekrar arızalanması gibi bir durumun söz konusu olmaması noktasında garanti sunuyoruz. Özellikle de Christie projeksiyon tamiri sonrasında testlerden geçirerek, üründe herhangi bir problem kalıp, kalmadığını belirledikten sonra tarafınıza teslimatını gerçekleştiriyor.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.