All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Servisi

Christie Projeksiyon Servisi : ABD merkezli bir sinema ve görüntü sistemleri teknoloji markası olan Christie, özellikle DLP projektörleri ve sinema aygıtları donanımları konusunda dünyanın en gelişmiş üretim altyapısına sahiptir. Özellikle LCD projektörler, çizgi dizi ses çözümü gibi konularda son derece gelişmiş teknolojiye sahip olan Christie şirketi tarafından geliştirilen projeksiyon cihazları da dünyanın her yerinde kurumsal ve bireysel kullanım alanlarında yoğun olarak tercih ediliyor. Ürünlerinde kullandığı fonksiyonel teknolojisi sayesinde her bir cihazında en yüksek kullanım performanslarının yakalanmasına yardımcı oluyor. Uzun yıllardır projeksiyon teknolojilerine ilişkin faaliyetlerini sürdüren Christie projeksiyon servisi merkezimiz, uzman ekibiyle her türlü sorunda siz değerli Christie projeksiyon kullanıcılarının yanında bulunuyor.

7/24 Christie Projeksiyon Servis Desteği

Günümüzde yaygın olarak kullanılan Christie projeksiyon cihazlarında görülen sorunlara ilişkin deneyimli ekibimizle dinamik çözümler sağlıyoruz. Özellikle Christie şirketinin projeksiyon cihazı modellerinde kullanmış olduğu teknolojiyi yakından tanıyan ve bu alandaki gelişmelere ilişkin olarak düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren uzmanlarımızla teknik servis hizmeti veriyor. Christie markalı en yeni projeksiyon modellerindeki arızalarda dahi gelişmiş servis altyapımızla yanıt sağlayabilme potansiyeline sahibiz. Bununla birlikte Christie Projeksiyon Servisi hizmetlerimiz kapsamında 7/24 kesintisiz olarak çağrı merkezi desteği veriyoruz. Uzman personellerimizin görev aldığı çağrı merkezimiz aracılığıyla, Christie projeksiyon arızası konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça Değişimi

Christie projeksiyon cihazlarının kullanımı sırasında karşılaşacağınız her türlü probleme ilişkin olarak Christie Projeksiyon Servisi olarak profesyonel çözümler sağlıyoruz. 7/24 başvuru gerçekleştirebileceğiniz teknik destek hizmetlerimiz sayesinde Christie projeksiyon cihazlarınızın daha uzun ömürlü kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Christie projeksiyon cihazlarınızdaki anakart, power kartı, projeksiyon lambası, lens kalibrasyonu gibi konulara ilişkin olarak gerekli olan değişim işlemlerini yalnızca orijinal yedek parça kullanımı ile gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde kısa süre içerisinde arızanın tekrarlamaması ve aynı zamanda da her kullanımda en yüksek performans verimliliğinin elde edilebilmesinin güvencesini veriyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize tüm ilgili işlemlere yönelik olarak garanti veriyoruz. Bu şekilde hem şeffaf hem de güvenilir bir projeksiyon servis hizmetlerinden tüm Christie projeksiyon modelleri için yararlanabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.