All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Perdeleri : Çok yüksek görüntü kalitesine sahip projeksiyon cihazlarını üretmekle ünlenmiş bir marka olan Christie, profesyonel sistemlerde de, amatör sistemlerde de öncelikli olarak tercih edilen çok geniş bir ürün ailesine sahip. Bireysel amaçlarla yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlanan projeksiyon cihazları için, kullanım alanlarına göre sistemlerin de kurulması gerekiyor. Çok karmaşık gibi görünse de, basit birkaç aksesuarın bir arada kullanılmasıyla da bu sistemlerden çok yüksek performans elde edilebiliyor. Bu aşamada cihazların kalitesi kadar, aksesuarlarında belirli özelliklere sahip ve belirli kalitelerde olması gerekiyor. Christie Projeksiyon Perdeleri markanın bu amaç doğrultusunda ürettiği, özelleştirilme kabiliyeti çok yüksek ve yüksek kaliteye sahip bir aksesuar.

Christie Projeksiyon Perdeleri Satışı

Christie Projeksiyon Perdeleri satış işlemlerini gerçekleştiren firmamız, aynı zamanda markanın tüm modellerde ki cihazlarının da satışını gerçekleştiriyor. Orijinal aksesuarlarının tamamını bulabileceğiniz ürün yelpazemiz, oluşturmak istediğiniz projeksiyon cihazı sistemleri için, ihtiyacınız olabilecek her türlü ürünü kapsıyor. Projeksiyon perdelerinin belirli özelliklere sahip olması ve doğru bir şekilde konumlandırılması, cihaz sistemleri açısından son derece önemlidir. Motorlu ve motorsuz olmak üzere tüketiciye sunulan perdeler, kurulma ve kaldırılma ihtiyaçlarına da en yüksek performansla yanıt verebilecek şekilde üretilmiş. Projeksiyon perdelerinin gerektiğinde kurulması veya gerektiğinde kaldırılması, sabit bir şekilde bir bölümde kalma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede çok konforlu bir kullanım olanağı sağlıyorlar.

Christie Projeksiyon Perdeleri projeksiyon cihazlarının profesyonel veya amatör kullanımlar için gerekli sistem kurulumlarında önemli ve vazgeçilmez bir aksesuardır. Bu aksesuarın belirli kalitede olması, aynı zamanda cihazın kalitesinin de yansımasını sağlamasına yardımcı olur. Cihazın çok yüksek kaliteli olması, ancak aksesuarların yeterli potansiyele sahip olmaması, sisteminizden düşük performans almanıza ve düşük görüntü kalitelerine sebep olur.

Bu nedenle sistem kurulumları sırasında, kurulum alanının özelliklerine ve kullanım amacına göre cihaz ve aksesuar tercihleri yapmanız gerekir. Bu açıdan gereken tüm teknik desteği ve danışmanlığı da, alanlarında uzmanlaşmış personellerimize başvurarak alabilirsiniz. Christie markasının projeksiyon cihazlarının tüm modelleri için, satış, aksesuar satışı ve teknik servis desteği hizmeti sağlayabilen firmamız, üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmak amacıyla yapılanmıştır.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.