All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Kablosu : Sinema sistemleri ve projeksiyon cihazları konusunda ürettiği çok gelişmiş ürünlerden oluşan, geniş bir ürün ailesine sahip olan Christie, ülkemizde de yoğun ilgi gören bir markadır. Markanın kendisine özel bir teknoloji ve tasarım mühendisliğiyle ürettiği modeller, farklı amaçlara en yüksek verimle çözüm üreten modeller olarak dikkati çekiyor. Projeksiyon cihazlarının ev sinema sistemleri olarak yoğun şekilde kullanılmaya başlanması, markanın bu amaçlara yönelik üretimler gerçekleştirmesine de neden oluyor. Kurulan sistemlerde en önemli konulardan biri ise televizyonlar veya bilgisayar gibi farklı ortamlardan görüntülerin, yüksek kalite ve pratik bir şekilde aktarılabilmesini sağlamaktır. Bu anlamda cihazların kalitesi kadar, aksesuarların da yüksek kalitede olması büyük bir önem taşır. Christie Projeksiyon Kablosu değişik platformlardan görüntü aktarımlarının en verimli şekilde ve pratik olarak aktarılmasını sağlamak amacıyla üretiliyorlar.

Christie Projeksiyon Kablosu Satışı

Orijinal Christie Projeksiyon Kablosu satış işlemlerinin yanında, markanın tüm modeldeki cihazlarının satışını da gerçekleştiren kuruluşumuz, aynı zamanda markanın tüm modelleri için nitelikli teknik servis hizmeti de sunuyor. Son derece gelişmiş ve ileri teknolojiye sahip olan Christie, projeksiyon cihazları, aynı zamanda özel bir tasarım mühendisliğine sahip olarak üretiliyorlar. Kullanım amaçları ve alanlarına göre farklı potansiyeller sergileyebilen cihazlar ve onları destekleyen kaliteli aksesuarlar, profesyonel veya bireysel sistemlerin kurulmasında tercih ediliyorlar.

Christie Projeksiyon Kablosu cihazların yüksek kalite özellikleri ve kullanım alanlarında ihtiyaç duyulan farklı metrajlara, en özel çözümleri üretmek üzere geliştiriliyorlar. BU sayede cihazların her kullanım alanında en yüksek performansı ve verimi sağlamasına yardımcı oluyorlar. Profesyonel ve amatör tüm sistem kurulumlarında ihtiyacınız olan ürün temini, aksesuar temini, teknik servis hizmetleri, teknik destek hizmetleri ve danışma hizmetlerini sunabilme potansiyeline sahip olan firmamız, alanlarında uzmanlaşmış çok geniş bir teknik personel kadrosuyla hizmet sunuyor.

Her türlü amaç doğrultusunda kurmak istediğiniz projeksiyon cihazları için başvurabileceğiniz firmamız, Christie markasının üstün çözümleriyle gereksinimlerinize yanıt veriyor. Üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmak üzere yapılandırılmış olan kadromuz, markanın tüm teknolojik ve tasarım özellikleriyle ilgili geniş bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.