All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Askı Aparatı : Uluslararası faaliyet gösteren Christie, 90 yıllık bir geçmişe sahip önemli bir teknoloji üreticisidir. Kanada merkezli marka, projeksiyon cihazları ve çeşitli görüntü çözümleri alanlarında en önemli markalardan biri. Profesyonel projeksiyon cihazları, güçlü ve farklı kapasitelerde sinema sistemleri alanında çok nitelikli üretimler gerçekleştiren bir markadır. Ülkemizde de yoğun ilgi gören markanın, farklı amaçlara yönelik olarak geliştirilmiş çok sayıda üründen oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Son yıllarda özellikle ev sinema sistemleri olarak projeksiyon cihazlarının kullanılmasına yönelik bireysel kullanımın artması, Christie gibi bu alanın en önemli üreticileri tarafından da sürekli yeni nesil ürünlerle desteklenmesine neden oluyor. Kurulan tüm projeksiyon sistemlerinde, cihazların kalitesi kadar aksesuarlarında kalitesi ve işlevselliği önemli bir ayrıntıdır. Christie Projeksiyon Askı Aparatı, markanın ileri tasarım mühendisliğinin ürünü aksesuarlarından biri olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Askı Aparatları, Projeksiyon Cihazı Sistemleri İçin Çok Önemli Bir Detaydır

Projeksiyon sistemleri kurulumunda, cihazın perde ile olan irtibatının kesilmemesi ve buna paralel olarak ta cihazların belirli yüksekliklerin üstünde konumlandırılması gereklidir. Daha aşağıda konumlandırma, belirli bir alanın atıl hale gelmesine ve kullanılamamasına neden olur. Bu durum verimli bir kullanım performansı elde edememenize neden olur. Özelleştirilebilir pek çok detay bulunan Christie Projeksiyon Askı Aparatı, cihazlarınızın istediğiniz bölgede konumlandırılmasını sağlayarak, yaşam alanlarının, cihaz çalışırken bile verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Christie Projeksiyon Askı Aparatı Satışı

Orijinal Christie Projeksiyon Askı Aparatı markanın kendi tasarım mühendisliğiyle geliştirdiği, çok geniş bir projeksiyon cihazı ailesine yanıt verebilecek özelliklere sahip aksesuarları arasındadır. Markanın tüm aksesuarlarının satış işlemini gerçekleştirdiğimiz firmamız, aynı zamanda markanın tüm projeksiyon cihazı modellerinin de satışını yapıyor. Aynı zamanda tüm projeksiyon cihazı modelleri için sunulan teknik servis hizmetlerimiz, görüntü çözümleri alanında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri aynı çatı altında bulabilme avantajı oluşturuyor. Profesyonel ve amatör olmak üzere, tüm projeksiyon cihazı sistemleri kurulumunda, ihtiyacınız olan danışmanlık, teknik destek, ürün temizini, aksesuar temini gibi ihtiyaçlarınız, firmamızın uzmanların başvurarak karşılık bulabilirsiniz. Üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmak amacıyla yapılandırdığımız şirketimiz, geniş bir teknik kadroyla hizmet sunuyor.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.