All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Christie Projeksiyon Adaptörleri : Profesyonel projeksiyon cihazları, sinema sistemleri gibi çeşitli görüntü çözümleri alanında, dünyanın önde gelen markalarından biri olan Christie, 90 yıla uzanan bir deneyim ve birikime sahiptir. Kanadalı şirket, sinema sistemleri ve projeksiyon cihazları konusunda, profesyonel ve ileri teknolojiye sahip, çok sayıda ürünle hizmet veriyor. Farklı amaçlara yönelik olarak geliştirilmiş olan farklı modellerin yanı sıra, bu sistemlerin yüksek performans ve verimle kullanılabilmesi için gerekli çeşitli aksesuarların üretimini de gerçekleştiriyor. Christie Projeksiyon Adaptörleri bu aksesuarlar arasında önemli üretimlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Projeksiyon cihaz sistemlerinde, farklı platformlardan görüntü aktarımlarının hızlı, pratik ve yüksek kalitede gerçekleştirilebilmesi, için, çeşitli adaptörlere de ihtiyaç duyulur.

Christie Projeksiyon Adaptörleri Satışı

Orijinal Christie Projeksiyon Adaptörleri, markanın yüksek kalite ve ileri teknolojiye sahip projeksiyon cihazları ile, diğer platformlar arasında kaliteli bir bağlantı kurulabilmesi için, özel olarak geliştirilmiş adaptörlerdir. Markanın tüm aksesuarlarının satışını yapan firmamızda, aynı zamanda tüm aksesuarlarının satışı da yapılıyor. Bu özel adaptörleri de, geniş ürün yelpazemiz içerisinde tüketicilerimize sunuyoruz. Kurmak istediğiniz projeksiyon sistemi için, ihtiyacınız olan her türlü aksesuarı bulabileceğiniz firmamız, aynı zamanda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için, teknik danışmanlıkta sunuyor. Kablolu veya kablosuz olarak, bilgisayar veya televizyonlar gibi, farklı platformlardan görüntü aktarımları sırasında, sahip olduğunuz projeksiyon cihazının özellikleri ve ihtiyacınız olan kablo yapısı konusunda uzmanlarımızın görüşlerine başvurabilirsiniz.

Christie Projeksiyon Adaptörleri çeşitli tasarım özelliklerine sahip aksesuarlar olarak, verimli bir kullanım için özelleştirilebilme alternatifi sunar. Bu sayede hem farklı boyutlarda ki yaşam alanlarında ve hem de istenilen konumlarda kullanım avantajı sağlar. Sabit bir noktada konumlandırdığınız projeksiyon cihazınızın, perde ile ilişkilendirilmesi sırasında, pek çok ayar yapabileceğiniz özel bir tasarıma sahiptir. Tüm özellikleriyle, tüketicilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına odaklanmış olan Christie, en küçük detaylara bile yüksek özen gösteren bir prensipte ürün geliştiriyor. Bu sayede, markanın tüm cihazları ve çözümleri, en yüksek performans ve verim sunan ürünler haline geliyor. Bu özellik tüketiciler tarafından biliniyor ve markanın tüm ürünlerine yoğun bir talebin oluşmasında da büyük bir etken olarak varlığını sürdürüyor.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.